8.0Mpx IP WIFI kamerový systém 4xBULLET s IR 25m HOME

Kód: PRSETIP804B25WIFI
14 839 Kč 17 955 Kč včetně DPH
Na dotaz
Pevný disk ?

Kompletní bezdrátový kamerový systém postavený na technologii WIFI má ve volném prostranství dosah až 200m. Obsahuje 4 bezdrátové venkovní BULLET kamery s rozlišením 8.0Mpx, napájení 12VDC a díky BLACK IR reflektoru dosvitem do 25m. Dále pak NVR bezdrátové zařízení, které umožňuje připojení 4 bezdrátových IP kamer. Pevný disk může mít kapacitu až 6000GB. Součástí je také 5 napájecích zdrojů pro kamery a rekordér, USB myš a 4x instalační sada pro kamery. Jedná se o špičkové bezdrátové řešení kamerového systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBSAH SETU - vše připraveno od nás

setboxSet je postaven pro snadnou montáž a obsahuje tedy vše potřebné pro snadnou montáž a zprovoznění.
  • 4x bezpečnostní kamera PATRONUM s rozlišením 8.0Mpx
  • 1x NVR WIFI rekordér PATRONUM
  • ?x pevný disk pro ukládání záznamu (dle vlastního výběru výše)
  • 4x napájecí zdroj 1000mA pro rekordér
  • 4x instalační přísl. pro kamery (hmoždinky a vruty)
  • 1x USB myš pro ovládání rekordéru
  • 1x ZDARMA balík aplikací pro správu a vzdálený dohled
  • 1x ZDARMA výstražná samolepka PATRONUM
  • návody v češtině a přístup do sekce podpory PATRONUM
  • doživotní zákaznická podpora

AI FUNKCE - pokročilá videoanalytika

AIZařízení je již od výroby vybaveno velkým množstvím nadstavbových AI funkcí, které jej staví do první linie obrany před zloději. Mezi nejdůležitější patří detekce pohybu, osob, rozpoznávání obličejů a plno dalších. Díky sofistikovaného rozhraní pro nastavení, které nabízí uživateli téměř nekonečné množství kombinací je konfigurace otázkou několika minut. Po optimálním nastavení (pro každý záběr kamery) se zařízení promění v neúnavný autonomní stroj vyhodnocující snímanou scénu 24h denně. Díky těmto funkcím budete vždy informováni o aktuálním dění, několikanásobně zvýšíte počet dnů uložených při záznamu a ušetříte se od procházení desítek hodin zbytečných záznamu.

Aplikace a síťové funkce

networkfunctionsNákupem zařízení získáváte možnost využít všechny aplikace, které jsou převážně v češtině a umožňují online správu a sledování po internetu. Jedná se o profesionální aplikace pro počítače a mobilní zařízení určené pro snadné vyhledání, nastavení, správu a management na všech běžných operačních systémech Windows, iOS, Android. Zařízení dokáže komunikovat s okolními systémy prostřednicím několika protokolů, což zaručuje kompatibilitu s nejrozšířenějšími NAS servery, dohledovými centry a online službami nejrůznějších druhů a značek (Hikvision, Milesight nebo NAS servery Synology). Mezi nejvýznamnější patří Onvif a obecný RTSP protokol. Další podporované protokoly jsou: TCP, UDP, IP, HTTP, FTP, SMTP, DHCP, DDNS, PPPoE, NTP, RTP, RTSP, UPnP a přímé připojení (P2P) bez nutnosti zřizování veřejné IP adresy. Díky P2P odpadá nákladné pořízení a provozování veřejné IP adresy a složité nastavování sítě. Dále je systém možné nastavit pro odeslání alarmového snímku inicializovaného AI funkcemi na E-mail, FTP a cloudová úložiště Google Drive a Dropbox.

VNITŘNÍ ÚLOŽIŠTĚ - pořizování záznamu

ulozisteZařízení umožňuje pořizování záznamu, který je ukládán na vnitřní úložiště (není součást balení). Ukládání je možné kontinuální nebo na základě AI funkce. Všechny ostatní funkce jsou plně dostupné i bez instalace úložiště, krom pořizování záznamu. Kapacitu úložiště si můžete zvolit výše v příplatcích libovonně dle vlastních potřeb pro pár dnů až po několik týdnů záznamu. Při volbě je také nutné také brát ohled na rozlišení ukládaného záznamu. Nabízíme úložiště značky Western Digital, které jsou v naších zařízení otestovány z hlediska kompatibility a zároveň se praxí ukazuje, že jsou velice spolehlivé a mají dlouhou životnost.

MLUVÍM ČESKY - jsme zde doma

czehcmenuPro ovládání a nastavení zařízení nepotřebujete znalosti cizího jazyka. Ovládací menu zařízení značky PATRONUM je plně přeloženo do češtiny, takže se konfigurace a správa kamerového systému stává jednoduchou záležitostí pro česky mluvící zákazníky. Pro zahraniční klientelu je v menu na výběr více jak 20 dalších světových jazyků (angličtina, němčina, ruština, vietnamština, arabština atd.)

WIFI - 2.4 signál na dosah

wifiDíky vestavěnému bezdrátovému modulu v kamerách a rekordéru je možné tento kamerový systém provozovat i bez drátového spojení pomocí WIFI 2.4Ghz. Vzdálenost a pozici kamer doporučujeme nejprve vyzkoušet, aby byl signál mezi zařízeními dostatečný a nedocházelo k výpadkům obrazu. Dosah může být až 200m ve volném prostranství bez rušení.

SNADNÁ MONTÁŽ

montazKameru je možné díky 3D držáku/3D základně namontovat na stěnu i strop a nastavit do prakticky jakéhokoli úhlu. Díky vysokému krytí IP66 a hliníkovému tělu je určena pro vnitřní a venkovní instalace, kde odolá rozmarům počasí po celý rok. Délka přívodního kabelu je 25cm a průchodu středem těla, proto je je možné kameru montovat přímo nad připravený otvor, do kterého se kabel zavede. Ten je tak chráněn proti poškození a montáž je designově čistá. Součást balení jsou vruty a hmoždinky. Kamera je také kompatibilní s kabelovým boxem.

PATRONUM - záruka a podpora

patronumNabízíme pouze spolehlivá zařízení značky PATRONUM, která byla kompletně otestována s prokazatelnými výsledky. Každá položka setu je dodávána v perfektním stavu a obsahuje uživatelskou podporu v češtině. Každý produkt prochází před dodáním také přísnou kvalitou kontroly a testováním, abychom se ujistili, že je funkční a splňuje deklarované parametry. Naším cílem je dodávat kvalitní produkty, na které se můžete spolehnout, proto poskytujeme 36 měsíců záruky. Nákupem také získáváte ZDARMA doživotní zákaznickou podporu.

Doplňkové parametry

Kategorie: WIFI IP HOME kamerové sety
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
IR přísvit do: 30m
IR reflektor: 2x 42ux
Jazyky menu: Angličtina, Čeština, Němčina, Ruština, Polština, Vietnamština
Krytí dle IP: IP66 (venkovní provoz)
Materiál šasi: hliníková slitina
Mód záznamu: kontinuální, dle 24/7 kalendáře, spuštěný AI funkcí
Montáž: 3D držák - pro všechny plochy
Objektiv: 2.8mm/95°
Obsah balení: kamera(y), vruty, návody, záznamové zařízení, USB myš, napájecí zdroj(e), montážní příslušenství, konektory
Online dohled a správa: PC, MAC, smart mobilní telefony, tablety
Pracovní podmínky: -25° až +60°C do RH95%, -10° až +55°C do RH90%
Produktová řada: Professional
Programové vybavení: MS Windows - iVMS320, Mac - iVMS320, Android a iOS - BitVision
Rozlišení: 8.0Mpx (4K)
Slot pro HDD: 1x SATA - 2.5"/3.5" do 8000GB
Technologie: IP WIFI
Tvar kamery: BULLET
Typ IR reflektoru: BLACK ADAPTIVE IR
Typ objektivu: FIX
USB: 2x USB 2.0
WIFI: ano - 2.4Ghz
Kamerový systém pro: rodinný dům, bungalov, chatu, prodejnu, obchod
Počet kamer v setu: 4 kamery

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: