Powered by Smartsupp

Doprava a platba

Objednané zboží Vám můžeme doručit velice rychle a to díky uskladnění v našem centrálním skladu ve Vlašimi. Hned jak zboží objednáte/zaplatíte bude objednávka zpracována a odeslána směrem k vám. Případně si můžete objednané zboží v centrálním skladu vyzvednout osobně.

Doprava

PPL Společnost PPL CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu. Od svého založení se PPL specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Portfolio přepravních služeb pak jako první rozšířila o balíkovou přepravu na soukromou adresu a vnitrostátní paletovou přepravu. V současnosti zajišťuje v rámci ČR přepravu zásilek až do 3.000 kg. Spolupráce s partnerskou společností DHL umožnila také rozšíření služeb o přepravu balíků do Evropy. Platbu je možné uskutečnit v hotovosti i kartou.

  • PPL na adresu (149/99/0Kč bez DPH) - Zásilka je doručována přepravní společností PPL po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku. Tento typ dopravy doporučujeme volit v případě doručení do zaměstnání, jelikož nelze výrazně ovlivnit čas dodání. Balíky jsou zpravidla doručovány i v sobotu.
  • ParcelShop (119/0Kč bez DPH) - Síť výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

Zásilkovna.cz - patří mezi nejdynamičtější přepravce zásilek na českém trhu. V současnosti zajišťuje přepravu v rámci celé Evropy. Platbu je možné uskutečnit v hotovosti i kartou.

  • Zásilkovna na adresu (149/99/0Kč bez DPH) - Nejlevnější doručení na adresu zásilek do 10Kg (nad 10Kg můžete vybrat dopravu prostřednictvím PPL) je doručována přepravní společností Zásilkovna.cz po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla ve všední dny do 24h od odeslání. O expedici zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku.Tento typ dopravy doporučujeme volit v případě doručení do zaměstnání, jelikož nelze výrazně ovlivnit čas dodání.
  • Zásilkovna Zpoint (119/0Kč bez DPH) - Sítí výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. Výdejní místa můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Max. váha zásilek do 10Kg.

Platba

  • Dobírkou (20,-Kč bez DPH) - Za zboží platíte dopravci v okamžiku převzetí zásilky. Tento způsob vyžaduje připravenou hotovost nebo platební kartu.
  • On-line platba kartou (ZDARMA) - Pohodlná platba za objednané zboží platební kartou. Po dokončení objednávky jste přesměrováni na zabezpečenou platební bránu. Platba objednávky je okamžitá a díky tomu můžeme zboží expedovat obratem.
  • Bankovním převodem (ZDARMA) - Na základě potvrzené objednávky je obratem vygenerována elektronická zálohová faktura a zaslána emailem díky níž můžete provést úhradu bankovním převodem (QR kódem). Zásilka je expedována po připsání celé částky na náš účet.