BLACK IR - pokročilý infračervený přísvit kamer

Většina bezpečnostních kamer již vybavena infračerveným reflektorem pro noční přísvit. Bezpečností kamery PATRONUM přicházejí inovativním IR reflektorem BLACK IR....

BIR1_clanek

Co je infračervený reflektor:

Jedná se o infračervený (IR) reflektor zabudovaný přímo v kameře (nebo jako externí přísvit), který vyzařuje infračervené neviditelné světlo pro lidské oko. Reflektor je využíván pro nasvícení snímané scény bezpečnostní kamerou za nízkého osvětlení nebo úplné tmy.

Co je BLACK IR reflektor:

Vylepšený IR reflektor s III. generací LED pro rovnoměrné nasvícení scény a speciálním BALCK IR filtrem, který se skládá z několika speciálních vrstev, které umocňují jeho vlastnosti. Vyznačuje se především skvělým nasvícením snímaní scény, dlouhou životností - až 50 000h provozu a profesionálním lookem kamery. V kombinaci s mechanickým IR filtrem, který se nasouvá mezi objektiv a snímací čip dokáži bezpečnostní kamery PATRONUM s tímto světlem pracovat a vidět tak i v naprosté tmě i velkou vzdálenost. Touto technologií je v současné době vybavena většina bezpečnostních kamer PATRONUM.