Cloudový záznam z IP kamer a rekordérů (virtuální rekordér)

Cloudový záznam obrazu (virtuální rekordér) z kamer je budoucností bezpečnostních kamerových systémů. Díky své jednoduchosti a bezpečnosti může plně nahradit fyzické rekordéry.

Co je cloudový záznam?

Jedná se o placenou službu, kdy si pronajímáte prostor na virtuálním úložišti pro ukládání záznamu z bezpečnostních kamer. Je to prakticky náhrada fyzického rekordéru za rekordér virtuální. Propojení kamer a virtuálního rekordéru je realizováno prostřednictvím internetu.

Co potřebuji pro ukládání na cloud?

Obraz z IP kamery, NVR rekordéru, nebo XDVR rekordéru značky PATRONUM bude přenášen prostřednictvím internetu na naše zabezpečené servery, které se postarají o jeho archivaci. Pro samotný přenos je velice důležité mít v místě instalace bezpečnostních kamer dostatečně rychlý upload na internetové lince a zřízenou veřejnou IP adresu.

Jaké jsou výhody virtuálního rekordéru proti fyzickému?

  • není třeba kupovat rekordér
  • není třeba kupovat pevné disky
  • virtuální rekordér se nemůže porouchat
  • nelze jej rozbít nebo ukrást
  • nezabírá místo v domě

Jak služba funguje a kolik stojí?

Virtuální rekordér je služba, kterou uhradíte ročním předplatným a o nic dalšího se nestaráte. Je přístupný po internetu 24h denně kdekoli na světe. Sami si můžete určit počet kamer a dobu uchování záznamu.

Jak si službu objednám?

Virtuální rekordér je možné objednat na našem eshopu, jako jakoukoliv další službu a produkt. Pokud nezvládnete nastavení sami, je možné si objednat vzdálenou konfiguraci našim technikem.

Je možné si doplatit další služby krom záznamu?

Ano. Virtuální rekordér nabízí celou řadu dalších funkcí:

  • Broadcastig - Sdílejte vysílání vaší kamery se širokou veřejností a propagujte váš byznys. Živé vysílání z IP kamery jednoduše vložíte přímo na váš web.
  • Videoverifikace - Vizuální kontrola vaší kanceláře nebo vašeho domova operátorem Bezpečnostního centra JABLOTRON při poplachové události z vašeho alarmu.
  • Videopatrolace - Preventivní kontrola vaší kanceláře nebo vašeho domova operátorem Bezpečnostního centra JABLOTRON.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení