Cloudový záznam z IP kamer a rekordérů (virtuální rekordér)

Cloudový záznam obrazu (virtuální rekordér) z kamer je budoucností bezpečnostních kamerových systémů. Díky své jednoduchosti a bezpečnosti může plně nahradit fyzické rekordéry.

Co je cloudový záznam?

Jedná se o placenou službu, kdy si pronajímáte prostor na virtuálním úložišti pro ukládání záznamu z bezpečnostních kamer. Je to prakticky náhrada fyzického rekordéru za rekordér virtuální. Propojení kamer a virtuálního rekordéru je realizováno prostřednictvím internetu.

Co potřebuji pro ukládání na cloud?

Obraz z IP kamery, NVR rekordéru, nebo XDVR rekordéru značky PATRONUM bude přenášen prostřednictvím internetu na naše zabezpečené servery, které se postarají o jeho archivaci. Pro samotný přenos je velice důležité mít v místě instalace bezpečnostních kamer dostatečně rychlý upload na internetové lince a zřízenou veřejnou IP adresu.

Jaké jsou výhody virtuálního rekordéru proti fyzickému?

  • není třeba kupovat rekordér
  • není třeba kupovat pevné disky
  • virtuální rekordér se nemůže porouchat
  • nelze jej rozbít nebo ukrást
  • nezabírá místo v domě

Jak služba funguje a kolik stojí?

Virtuální rekordér je služba, kterou uhradíte ročním předplatným a o nic dalšího se nestaráte. Je přístupný po internetu 24h denně kdekoli na světe. Sami si můžete určit počet kamer a dobu uchování záznamu.

Jak si službu objednám?

Virtuální rekordér je možné objednat na našem eshopu, jako jakoukoliv další službu a produkt. Pokud nezvládnete nastavení sami, je možné si objednat vzdálenou konfiguraci našim technikem.

Je možné si doplatit další služby krom záznamu?

Ano. Virtuální rekordér nabízí celou řadu dalších funkcí:

  • Broadcastig - Sdílejte vysílání vaší kamery se širokou veřejností a propagujte váš byznys. Živé vysílání z IP kamery jednoduše vložíte přímo na váš web.
  • Videoverifikace - Vizuální kontrola vaší kanceláře nebo vašeho domova operátorem Bezpečnostního centra JABLOTRON při poplachové události z vašeho alarmu.
  • Videopatrolace - Preventivní kontrola vaší kanceláře nebo vašeho domova operátorem Bezpečnostního centra JABLOTRON.