Snímací čipy SONY STARVIS a SONY SUPER STARVIS

Prakticky nejdůležitější součástka u bezpečnostní kamery, která zásadně ovlivňuje kvalitu obrazu, je snímací čip. Bezpečnostní kamery PATRONUM využívají pro maximální kvalitu obrazu snímací čipy renomovaných výrobců a zejména jedničky na světovém trhu SONY. Snímací čipy SONY řady STARVIS a SUPER STARVIS prezentují nejlepší čipy pro bezpečnostní kamery. A to zejména pokročilým technologiím jako je BSI, REAL WDR, DOL atd....

cmos_sonySS.jpg

Skvělé citlivostní charakteristiky při nízkém osvětlení a v oblasti s infračerveným světlem představují ideální vlastnosti pro použití snímacího čipi SONY Starvis pro bezpečnostní kamery. Tyto nové snímače obrazu používají back-Illuminated (BSI) konstrukci a také rozšířenou fotodiodovou oblast, která současně zvyšuje citlivost v obou světelných oblastech ve srovnání se současně hojně využívanou předně-osvětlenou konstrukcí. Navíc nové snímače obrazu disponují několikanásobně zvýšenou citlivostní charakteristiku v oblasti viditelného a infračerveného spektra (850 nm) ve srovnání se stávajícími čipy Sony se stejnou velikostí pixelu.

SonyStarvisclanek.jpg

Porovnání SONY SUPER STARVIS

Proti běžně nabízeným bezpečnostním kamerám, u kterých si většinou nedočtete typ ani výrobce snímacího čipu, mají bezpečnostní kamery PATRONUM v kvalitě obrazu výrazně navrch. Zejména pak při horších světelných podmínkách, kdy jsou natolik citlivé, že například při běžném pouličním světle nepotřebují aktivovat noční černobílý režim a vystačí si i s minimálním množstvím světla z pouličního osvětlení pro barevný obraz.

sonysuperstarvisCompare.jpg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení