Powered by Smartsupp

Funkce kamerových systémů

Objevte komplexní průvodce a řešení pro všechny funkce kamerového systému v našem centru podpory. Náš detailní obsah pokrývá širokou škálu fukcí od základního, přes pokročilé funkce poháněné umělou inteligencí. Ať už jste nováček nebo zkušený uživatel, zde najdete vše potřebné pro maximální využití kamerového systému PATRONUM.

Privátní masky

Potřebujete určitou část záběru kamery zakrýt? Právě pro tyto účely je zde funkce privátních masek.


Zabezpečení streamu z kamerových systému PATRONUM

Kamerové systémy PATRONUM jsou široce uznávány pro svůj pokročilý systém zabezpečení, který se zaměřuje na ochranu datových streamů. V dnešní době, kdy digitální bezpečnost je stále významnější, přináší kamery PATRONUM silnou řadu obranných nástrojů, včetně komunikace přes P2P server a šifrování SSL / 802.1x (MD5 LEAP). Tento článek se zaměří na vysvětlení, jak tyto technologie fungují a jak zlepšují zabezpečení streamu.


Snímací čipy SONY STARVIS

Prakticky nejdůležitější součástka u bezpečnostní kamery, která zásadně ovlivňuje kvalitu obrazu, je snímací čip. Bezpečnostní kamery PATRONUM využívají pro maximální kvalitu obrazu snímací čipy renomovaných výrobců a zejména jedničky na světovém trhu SONY. Snímací čipy SONY řady STARVIS a SUPER STARVIS prezentují nejlepší čipy pro bezpečnostní kamery. A to zejména pokročilým technologiím jako je BSI, REAL WDR, DOL atd....


Co je PoE napájení?

IP bezpečnostní kamery a NVR rekordéry PATRONUM jsou vybaveny PoE (Power over Ethernet) napájením díky kterému je možné napájet kamery například přímo z rekordéru nebo PoE injektorem/switchem po jednom kabelu (UTP) současně s přenosem dat. Všechny kamery jsou zároveň vybaveny klasickým 12V DC konektorem pro přímé napájení z napájecího zdroje.


Co je P2P připojení?

Již žádné poplatky za veřejnou IP adresu! Kamerové systémy PATRONUM umožňují vzdálený dohled a správu po internetu i bez placené statické IP adresy.