Hybridní rekordér PATRONUM PRXVR880IP1680HV2

Kód: PRXVR880IP1680HV2
8 398 Kč 10 162 Kč včetně DPH
Skladem (11 ks)

AHD/IP rekordér - 8CH AHD (až do 8.0Mpx-N); 16CH IP (až 8.0Mpx), AI funkce, P2P, VGA a HDMI, H.265+, LAN, 2x USB, ČESKÉ menu, 1x SATA HDD max. 8TB,

Detailní informace

Detailní popis produktu

HYBRID KANÁLY - všechny kamery světa

hybridZařízení dokáže pracovat s nejnovějšími analogovými technologiemi (AHD,TVI,CVI) přenosu obrazu po koaxiálním kabelu a podporuje až 8 kamer s rozlišením 1.0 - 8.0Mpx. Výhodou je také zpětná kompatibilita po staré analogové kamery (CVBS). Dále podporuje až 16 IP kamer s rozlišením 1.0 - 8.0Mpx. Díky tzv. hybridnímu módu lze kombinovat analogové a IP kamery

AI FUNKCE - pokročilá videoanalytika

AIZařízení je již od výroby vybaveno velkým množstvím nadstavbových AI funkcí, které jej staví do první linie obrany před zloději. Mezi nejdůležitější patří detekce pohybu, osob, rozpoznávání obličejů a plno dalších. Díky sofistikovaného rozhraní pro nastavení, které nabízí uživateli téměř nekonečné množství kombinací je konfigurace otázkou několika minut. Po optimálním nastavení (pro každý záběr kamery) se zařízení promění v neúnavný autonomní stroj vyhodnocující snímanou scénu 24h denně. Díky těmto funkcím budete vždy informováni o aktuálním dění, několikanásobně zvýšíte počet dnů uložených při záznamu a ušetříte se od procházení desítek hodin zbytečných záznamu.

Aplikace a síťové funkce

networkfunctionsNákupem zařízení získáváte možnost využít všechny aplikace, které jsou převážně v češtině a umožňují online správu a sledování po internetu. Jedná se o profesionální aplikace pro počítače a mobilní zařízení určené pro snadné vyhledání, nastavení, správu a management na všech běžných operačních systémech Windows, iOS, Android. Zařízení dokáže komunikovat s okolními systémy prostřednicím několika protokolů, což zaručuje kompatibilitu s nejrozšířenějšími NAS servery, dohledovými centry a online službami nejrůznějších druhů a značek (Hikvision, Milesight nebo NAS servery Synology). Mezi nejvýznamnější patří Onvif a obecný RTSP protokol. Další podporované protokoly jsou: TCP, UDP, IP, HTTP, FTP, SMTP, DHCP, DDNS, PPPoE, NTP, RTP, RTSP, UPnP a přímé připojení (P2P) bez nutnosti zřizování veřejné IP adresy. Díky P2P odpadá nákladné pořízení a provozování veřejné IP adresy a složité nastavování sítě. Dále je systém možné nastavit pro odeslání alarmového snímku inicializovaného AI funkcemi na E-mail, FTP a cloudová úložiště Google Drive a Dropbox.

H.265+ - nejmodernější komprese

h265High Efficiency Video Coding (HEVC, označováno také H.265+) je nejmodernější standard videoformátu schválený v roce 2013. Formát H.265+ snižuje datový tok na 80% při zachování prokazatelně stejné obrazové kvality v porovnání se svým předchůdcem H.264. Díky tomu lze při stejných datových nárocích přenášet dvojnásobně kvalitní obraz než tomu bylo dosud. Toto zařízení dává na výběr hned z několika komprimačních kodeků, aby byla zaručena maximální kompatibilita s okolními zařízeními. Na výběr máte zmíněny H.265 a H.264, dále pak H.265+ a H.264+ a MJPEG. Díky multi-streamingu zpracovává v reálném čase 3 streamy videa, které si můžete plně konfigurovat.

UTC - do OSD odkudkoliv

UTCDíky funkci UTC můžete ovládat OSD menu kamery po videosignálovém vedení přímo prostřednictvím DVR, nebo UTC ovládače. Toto menu slouží pro nastavení funkcí a hodnot snímacího čipu, díky nimž lze plně automatický režim jednoduše uzpůsobit dle vlastních požadavků. Tyto funkce slouží pro vylepšení obrazu v případě specifických, nebo složitých podmínek a dávají tak možnost dosáhnout perfektního výsledného obrazu za každé situace.....WDR, ATR, 3DNR, HLC, Privaci mask....

VNITŘNÍ ÚLOŽIŠTĚ - pořizování záznamu

ulozisteZařízení umožňuje pořizování záznamu, který je ukládán na vnitřní úložiště (není součást balení). Ukládání je možné kontinuální nebo na základě AI funkce. Všechny ostatní funkce jsou plně dostupné i bez instalace úložiště, krom pořizování záznamu. Kapacitu úložiště si můžete zvolit výše v příplatcích libovonně dle vlastních potřeb pro pár dnů až po několik týdnů záznamu. Při volbě je také nutné také brát odhled na rozlišení ukládaného záznamu. Nabízíme úložiště značky Western Digital, které jsou v naších zařízení otestovány z hlediska kompatibility a zároveň se praxí ukazuje, že jsou velice spolehlivé a mají dlouhou životnost.

MLUVÍM ČESKY - jsem zde doma

czehcmenuPro ovládání a nastavení zařízení nepotřebujete znalosti cizího jazyka. Ovládací menu zařízení značky PATRONUM je plně přeloženo do češtiny, takže se konfigurace a správa kamerového systému stává jednoduchou záležitostí pro česky mluvící zákazníky. Pro zahraniční klientelu je v menu na výběr více jak 20 dalších světových jazyků (angličtina, němčina, ruština, vietnamština, arabština atd.)

ZÁLOHOVÁNÍ - na pár kliků

backupPořízený záznam je třeba z vnitřního úložiště často zálohovat, například pro policii. U rekordérů máte možnost zálohovat lokálně na USB a online bez nutnosti fyzického přístupu (u IP kamery pouze vzdáleně). Rozhraní zařízení PATRONUM umožňují rychle vyhledat a označit potřebný úsek záznamu pro zálohování, a to dokonce přímo ve formátu AVI, který nevyžaduje instalace dodatečných aplikací pro přehrávání nebo konverzi. Zálohovat také můžete online přes internet ze svého počítače nebo chytrého mobilního zařízení. Je tedy jedno, zda jste od zařízení pár metrů, nebo na druhé straně planety, vždy totiž máte možnost stáhnout si požadovaný záznam.

MONITOR či TV - dohledové centrum z pohodlí pohovky

tvPro připojení monitoru, či televizoru slouží dva digitální VGA a HDMI výstupy s možností nastavení výstupního rozlišení od 1024x768px až do 4K 3840×2160px (HDMI). Všechny tyto výstupy mají stejný obrazový zdroj, takže pokud připojíte zobrazovací zařízení do jakéhokoliv výstupu uvidíte pokaždé to samé. Díky této vlastnosti je také možné zapojení dvou monitorů nebo TV současně. Připojíte-li televizor s úhlopříčkou několik desítek palců, nebo si na stůl postavíte menší LCD monitor zajistíte si vlastní dohledové centrum díky němuž budete mít neustálý přehled. Častým řešením pro firemní klientelu bývá montáž LCD televizoru na zeď do kanceláře vedoucího, který tak získá možnost nepřetržitého přehledu nad provozem a firmou.

PATRONUM - záruka a podpora

patronumNabízíme pouze spolehlivá zařízení značky PATRONUM, která byla kompletně otestována s prokazatelnými výsledky. Každá položka setu je dodávána v perfektním stavu a obsahuje uživatelskou podporu v češtině. Každý produkt prochází před dodáním také přísnou kvalitou kontroly a testováním, abychom se ujistili, že je funkční a splňuje deklarované parametry. Naším cílem je dodávat kvalitní produkty, na které se můžete spolehnout, proto poskytujeme 36 měsíců záruky. Nákupem také získáváte ZDARMA doživotní zákaznickou podporu.

Doplňkové parametry

Kategorie: XVR rekordéry pro AHD a IP
Záruka: 3 roky (po registraci)
Hmotnost: 1.22 kg
AI funkce: detekce pohybu, rozpoznání osob
Audio: 1x OUT - CINCH, audio po ethernetu, 4x IN - CINCH
Datový tok: 200Mbps
Ethernet služby: TCP/IP, HTTP/HTTPs, UPnP, DNS, NTP, SMTP, PPPoE, DHCP, FTP, DDNS, RTP, RTCP, P2P
HDMI výstup: 1024x768px, 1280x720px, 1280x1024px, 1920x1080px, 2560x1440px, 3840x2160px
Hybridní mód: 6xAHD + 10xIP (max. 8.0Mpx)
IP kanály: 16 kamer
Jazyky menu: Angličtina, Čeština, Němčina, Francouzština, Ruština, Polština, Vietnamština, a další..
Komprese audia: G.711u, G.711a
Komprese videa: H.264, H.264+, H.265, H.265+
Krytí dle IP: IP40 (vnitřní provoz)
Materiál šasi: kov a plast
Max. proud: 2500mA
Mód záznamu: kontinuální, dle 24/7 kalendáře, spuštěný AI funkcí, manuální
Napájení: 12V DC
Obsah balení: návody, záznamové zařízení, USB myš, napájecí zdroj(e), montážní příslušenství
Online dohled a správa: PC, MAC, smart mobilní telefony, tablety
OnVIF: Verze 2.4, Verze 2.8
P2P připojení: ano, podpora QR kódu
Pracovní podmínky: -10° až +55°C do RH90%
Procesor: MC6650
Produktová řada: Professional
Programové vybavení: MS Windows - iVMS320, Mac - iVMS320, Android a iOS - BitVision
Rozměry: 260x215x43mm
RS485: ano
Slot pro HDD: 1x SATA - 2.5"/3.5" do 8000GB
Technologie: AHD, TVI, CVI, CVBS, IP
USB: 2x USB 2.0
UTC: ano
VGA výstup: 1280x1024px, 1920x1080px
WAN: 1x RJ45 - (10/100 Adaptive Ethernet Interface)
WIFI: ne
Záznam z AHD kamer: 1.0Mpx/25FPS, 2.0Mpx/25FPS, 3.0Mpx/18FPS, 4.0Mpx/15FPS, 5.0Mpx/12FPS, 8.0Mpx_LITE/8FPS
Záznam z IP kamer: 5.0Mpx/25FPS, 4.0Mpx/25FPS, 3.0Mpx/25FPS, 2.0Mpx/25FPS, 1.0Mpx/25FPS, 8.0Mpx/25FPS
AHD kanály: 8 kamer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: