Kontrola objednávky odborníkem

Kód: 85099783
Neohodnoceno
1 Kč 1 Kč včetně DPH
Skladem

Již žádně drahé doobjednávání konektoru za 1Kč. Naši odborníci zkontrolují obsah vaší objednávky a doporučí produkty, které by při montáži mohli chybět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontrola objednávky odborníkem je služba, kterou naleznete jen u nás a je za symbolickou 1 korunu. Ulehčí výběr zboží a ušetří případné další náklady za dopravu zboží, které do objednávky zapomenete dát.

Naši odborníci se s Vámi spojí telefonicky nebo emailem a doporučí vše, co by bylo dle jejich uvážení třeba doplnit do objednávky tak, aby byla kompletní a nic při montáži nechybělo.

Vyberete si například kamery, záznamové zařízení, 50m kabelů a odešlete objednávku. Náš odborník promyslí, co by bylo třeba do objednávky doplnit. Například konektory, zdroje, pevné disky atp., navrhne přesné komponenty pro doplnění a zašle Vám email s jejich výčtem a cenou, o kterou se původní objednávka zvýší ke schválení. Pokud nabídku schválíte, odborník předá upravenou objednávku na expedici, kde bude zboží odesláno.

Touto službou se pokoušíme zamezit tomu, aby naši zákazníci nemuseli v průběhu montáže shánět konektory za 20,-Kč po svém okolí nebo platit dopravu při opětovné objednávce na eshopu.

Prosím berte na vědomí, že povaha některých objednávek nemusí dávat smysl ani tomu největšímu odborníkovi a jeho návrh nemusí být proto vždy na 100% správný.

V případě, že se zdá odborníkovi objednávka korektní, tak jde rovnou na expedici.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení