Powered by Smartsupp

Nastavení a ovládání kamerového systému


Založení účtu Bitvison a přidání zařízení

Založení účtu Bitvison a přidání zařízení

Bitvision je platforma pro správu a monitorování bezpečnostních kamer a kamerových systémů přes internet, která umožňuje uživatelům vzdáleně přistupovat k obrazu z kamer, provádět nastavení a spravovat zařízení. Založení účtu na Bitvision a přidání zařízení je relativně jednoduchý proces.


Jak nastavím detekci pohybu a AI události

Detekce pohybu je pokročilá videoanalytická funkce, kterou mají všechny kamerové systémy PATRONUM. V tomto článku popisujeme její fungování a možnosti nastavení.


Konfigurace WIFI IP kamery

Pokud používáte IP WIFI kameru jako solitérní systém, je nutné dodržet, při přiřazení do WIFI sítě následující postup za předpokladu, že kamera je řádně napájena a zapnutá.


Nastavení e-mailového upozornění

IP kamery a rekordéry PATRONUM umožňuji zasílání upozornění na událost prostřednicím emailu. Dojde-li například k technickému selhání nebo detekci pohybu v monitorované oblasti, můžete si nechat o tomto poslat informativní email.


Ovládání MOTORZOOM bezpečnostních kamer

Pokud jste si pořídili bezpečnostní kameru značky PATRONUM a připojili jí k rekordéru stejné značky, tak můžete prostřednictvím nabídky PTZ v menu rekordéru ovládat změnu ohniska (ZOOM) objektivu a případě pohyb kamery, pokud to umožňuje (PTZ). Zaostřování bývá zpravidla automatická, ale i tak jej můžete případně ovládat prostřednictvím rekordéru.


Nastavení pro ukládání na Google Drive

Záznamová zařízení a IP kamery PATRONUM umožňují odesílání obrázků při alarmové události (detekce pohybu) na Google Disk v maximálním rozlišení 3. streamu. Je tedy možné, aby zařízení odeslalo obrázek na vzdálené úložiště, což může být výhoda při napadení střeženého objektu a zničení /odcizení zařízení.


Nastavení pro ukládání na FTP server

Záznamová zařízení a IP kamery PATRONUM umožňují odesílání obrázků při alarmové události (detekce pohybu) na FTP server. Je tedy možné, aby zařízení odeslalo obrázek na server, což může být výhoda při napadení střeženého objektu a zničení /odcizení zařízení.

Další