O nás

PATRONUM_SHIELD_BLUEJiž od roku 2007, kdy na českém trhu působíme, najdete více než 12 000 našich kamerových systémů na mnoha místech naši republiky. Kamerové systémy PATRONUM střeží mezinárodní letiště, města, obce, památky, výrobní továrny, vojenská, civilní, státní zařízení, nemocnice a zdravotnická zařízení, školy, školky, obchody, rodinné domy a dokonce i výběhy a stáje zvířat a mnoho dalších druhů objektů... Naše portfolio je tedy velice široké a téměř pro každého zákazníka najdeme vhodné technologické/finanční řešení.

Na mapě se můžete podívat, kde všude v ČR naše kamerové systémy PATRONUM již chrání majetek a zdraví naších zákazníků za posledních pár měsíců...

I přes to, že je PATRONUM ryze českou značkou, základem je latinské slovo patron, jež můžeme přeložit jako ochránce, ten kdo bdí, aby střežil. Filosofie naší značky vychází tedy z jednoduché premisy nabízet produkty, které za každé situace spolehlivě ochrání a budou střežit vaše zdraví, vaše blízké a váš majetek.

Naší snahou je nabízet nejnovější technologie a určovat krok současných trendů při zachování nejvyšší technologické kvality a spolehlivosti. Produkty jsou vyráběny s největší pečlivostí za použití nejmodernějších technologických postupů, norem jakosti ISO:9001:2000 a z nejvyspělejších materiálů, u kterých je zaručena dlouhodobá kvalita.

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou do naších produktů zákazníci a obchodní partneři vkládají při ostraze toho nejdražšího co mají, proto je našim prioritním cílem maximalizovat snahu při výrobě a distribuci produktů tak, aby se slovo PATRONUM stalo synonymem kvality, spolehlivosti, ergonomičnosti a v neposlední řadě lidského přístupu.

KVALITA BEZ KOMPROMISŮ

Výrobní proces zaručuje, že se za každým produktem skrývá několik set hodin vývoje, výroby a testování v nejtěžších podmínkách. Jen díky tomu lze garantovat maximální funkčnost a spolehlivost.

design a konstrukce

design2Designu našich produktů se věnují přední odborníci světového charakteru. Produkt musí být nejen hezký a ergonomický, ale také především funkční. Než dojde ke schválení finální podoby, je několik designových návrhů dlouhodobě testováno, aby se předešlo problémům při pozdějším plném nasazení v reálném světě.

výroba

manufacturingPro výrobu je používán ERP systém k řízení celé továrny, aby byl každý proces maximálně efektivní. Díky dalším normám jako je ISO9001:2000 je zajištěna systematická kontrola kvality a produkty splňují přísné požadavky na kvalitu a chemická složení. Samozřejmostí je RoHS, CE, FCC, EMC certifikace. Výrobní proces je prováděn na ploše více jak 52 000m2 a zajišťuje jej více než 1000 zaměstnanců.

montáž a sestavení

montageNěkteré produkty vyžadují precizní ruční montáž, kterou provádějí vyškolení pracovníci v naprosto čistém výrobním prostředí. Díky tomu je zaručeno nejen precizní sestavení produktu, ale hlavně jeho pečlivá kontrola. Ostatní, méně náročně, procesy jsou plně automatizovány nejmodernější výrobní linkou na světě. Kombinace lidské a precizní strojové práce zaručuje maximální kvalitu a spolehlivost.

testování

asemblingKaždý produkt je během a bezprostředně po výrobě zátěžově testován v podmínkách simulujících ty nejtěžší situace do kterých se může během svého provozu dostat. V tzv. "zahořovací místnosti" podstoupí sérii testů a do projedete se tedy dostane jen 100% otestované a funkční kusy.

HODNOTY A FILOSOFIE

Úspěšná implementace kamerového systému a dlouhodobá spolupráce má dle nás několik základních pilířů: spolehlivost, zodpovědnost, týmová práce, pokrokové myšlení a ekologický dlouhodobě udržitelný rozvoj.

Tyto hodnoty jsou zakořeněny v našem přesvědčení a doprovází nás každý den. Motivací je spokojený zákazník, jehož očekávání byla splněna bezezbytku. Osobním přístupem se snažíme najít společnou cestu, po které budeme společně kráčet, protože i obchodní vztah je stavěn na vzájemné synergii a sympatiích.

bannerHP2

VIZE

 

faceRecognitationNacházíme se v době, kdy pokrok postupuje mílovými kroky a je vidět takřka každodenní postup v technologiích a kvalitě. Cílem PATRONUM je tento trend nejen držet, ale i spoluvytvářet. Přinášet nová řešení a technologie, abychom dokázali uspokojit rozličné potřeby našich zákazníků po celém světě.

V současnosti se hlásí o slovo technologie AHD, která snoubí jednoduchost zapojení z analogových systémů a vysoké rozlišení z IP systémů. Do této technologie vkládáme veliké naděje a pracujeme na její implementaci do běžně dostupných produktů. Dnes již částečně a v dalších letech se budeme již naplno setkávat s kamerovými systémy, které pracují s větším rozlišením obrazu a nabízení inteligentní funkce jako je detekce a rozpoznání obličejů, osob, ohně, ztracených předmětů atd. Na těchto funkcích v současné době intenzivně pracujeme a jako je tomu již dobrým zvykem, budeme jedni z prvních, kteří je nabídnou široké veřejnosti.