2.0Mpx IP bezpečnostní kamera PATRONUM NK-26WTIP20WIFI

2.0Mpx (FULL HD) venkovní BULLET WIFI IP bezpečnostní kamera PATRONUM, 1/2.8" CMOS snímací čip SONY STARVIS, fixní objektiv 2.8mm/95°, ADAPTIVE BLACK IR reflektor s LED III. GEN do 30m, mechanický IR-CUT filtr, reálné WDR 95dB, kodeky-(H.265+, H.265, H.264+,H.264, MJPEG), P2P - připojení bez veřejné IP, napájení- (12VDC, PoE IEEE 802.3af), možnost záznamu na Google Drive a Dropbox, microSD slot pro kartu až 128GB, WIFI 2.4Ghz až do 200m, SMART IP 66 konektor, krytí IP 66, tělo z hliníkové slitiny, 3D držák kompatibilní s kabelovým boxem, prodloužená záruka 36měsíců, Balík aplikací ZDARMA, doživotní podpora. Více

8509143

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

CMOS SONY

Snímací čip + objektiv - nejdůležitější součástka

Extrémně citlivý LOWLUX snímací čip SONY poslední generace s úhlopříčkou 1/2.8", efektivním rozlišením 2.1Mpx a citlivostí 0.001LUX řady STARVIS vyvinuly vědci v předních laboratořích jedničky na globálním trhu. SONY STARVIS zaručuje křišťálově čistý obraz i při velice nízkých hladinách osvětlení. Díky technologii BSI je propustnost světla na světlocitlivou vrstvu mnohem vyšší a tím bylo dosaženo těchto ojedinělých vlastností obrazu s rozlišením 1920x1080px při 25fps. Díky skleněnému objektivu s ohniskem 2,8mm je horizontální pole záběru celých 95° 

Black IR Reflektor

ADAPTIVE IR - dokonale připravena na noc...

Tento model kamery je vybaven automatickým infračerveným ADAPTIVE BLACK IR reflektorem skládajícím se z 2 LED reflektorů s výkonem 42µ s dosvitem až 30m. Reflektor se spouští automaticky se soumrakem, kdy hladina okolního osvětlení poklesne pod 10 LUX. Současně se obraz přepne z barevného do černobílého režimu, který je výhodnější pro snímání za špatných světelných podmínek. Díky dalším automaticky řízeným funkcím se kamera postará o maximálně vyvážený obraz v průběhu dne a noci. Objektiv a IR reflektor jsou v přední části kamery zakryty dvojitým tvrzeným sklem a speciálním BLACK IR filtrem.

IR CUT

IR CUT - obraz nebyl nikdy barevnější

Díky integrovanému elektro-mechanickému infračervenému filtru, který se automaticky nasouvá mezi objektiv a snímací čip spolu s aktivací IR reflektoru zajistí citlivost na IR pásmo během nočního snímání. Díky absenci filtru během denního režimu může být barevné podání obrazu bez dodatečného zkreslení, které je běžné u kamer s pevným filtrem.

WDR

Reálné WDR - už žádné problémy s protisvětlem

Kompenzace protisvětla v záběru. Využívá se při velkém kontrastu snímaného prostoru, kde jsou najednou v obraze světlé i tmavé plochy (chodby, záběry proti oknu, vchodovým dveřím atp). Kamery PATRONUM používají speciální algoritmus výpočtu, který vychází ze dvou snímků, přičemž jeden snímek je pořízen při rychlé uzávěrce a druhý při pomalé uzávěrce. Následně dochází ke zpracování obou obrazů a vyhodnocení tmavých a světlých ploch a složení optimálního obrazu. Výsledný rozdíl v obraze můžete vidět na obrázku níže.
H.265+

Nejmodernjší komprese H.265+ a H.264+

High Efficiency Video Coding (HEVC, označováno také H.265+) je nejmodernější standard videoformátu schválený v roce 2013. Formát H.265+ snižuje datový tok na 80% při zachování prokazatelně stejné obrazové kvality v porovnání se svým předchůdcem H.264. Díky tomu lze při stejných datových nárocích přenášet dvojnásobně kvalitní obraz než tomu bylo dosud. Tento model kamery dává na výběr hned z několika komprimačních kodeků, aby byla zaručena maximální kompatibilita s okolními zařízeními. Na výběr máte zmíněny H.265 a H.264, dále pak H.265+ a H.264+ a MJPEG. Díky multi-streamingu zpracovává v reálném čase 3 streamy videa, které si můžete plně konfigurovat.
Síťové funkce

Síťové funkce a kompatibilita

Tato síťová kamera dokáže komunikovat s okolními zařízením prostřednicím několika protokolů, takže její kompatibilita s NVR zařízeními a NAS servery je prakticky jistá. Mezi nejvýznamnější patří Onvif protokol ve verzi 2.4 a obecný RTSP protokol. Kameru tedy můžete spárovat, krom jiných, například s hybridními rekordéry PATRONUM, Hikvision, Milesight nebo NAS servery Synology. Mezi další protokoly, které kamera podporuje patří: TCP, UDP, IP, HTTP, FTP, SMTP, DHCP, DDNS, PPPoE, NTP, RTP, RTSP, UPnP Přímé připojení (P2P) bez nutnosti veřejné IP adresy je samozřejmostí. Odpadá nákladné pořízení veřejné IP adresy a složité nastavování sítě. Dále umí odeslání alarmového snímku (detekce pohybu, ztráta obrazu, systémová chyba) na E-mail, FTP a cloudová úložiště Google Drive a Dropbox.
Detekce pohybu

Videoanalytika a uměla inteligence

IP kamera je již od výroby vybavena velkým množstvím nadstavbových inteligentních funkcí, které jej staví do první linie obrany před zloději. Mezi nejdůležitější patří detekce pohybu, ztráta obrazu, systémová chyba, privátní masky. Díky sofistikovaného rozhraní pro nastavení, které nabízí uživateli téměř nekonečné množství kombinací, je konfigurace otázkou několika minut. Po optimálním nastavení (pro každý záběr kamery) se zařízení promění v neúnavný autonomní stroj vyhodnocující snímanou scénu 24h denně. Díky těmto funkcím budete vždy informováni o aktuálním dění, několikanásobně zvýšíte počet dnů uložených při záznamu a ušetříte se od procházení desítek hodin zbytečných záznamu.
Balík aplikací

Bohaté softwarové vybavení v ceně

Součásti balení všech IP kamer je balík aplikací, který je zcela ZDARMA. Jedná se o profesionální aplikace pro snadné vyhledání, nastavění, správu a management IP kamerového systému na všech bežných operačních systémech Windows, Apple, Android...
IP66

IP 66 - kvalita bez kompromisů

Skleněný prstenec pro IR reflektor a kruh pro objektiv jsou odděleny distančním kroužkem, který eliminuje odraz IR přísvitu do krycího skla objektivu. Celé sklo je v přední části kamery utaženo na speciální pryžové těsnění zajišťující dokonalou těsnost proti vniku vlhka, nečistot a dalších negativně působících vlivů přicházejících s povětrnostními vlivy. Díky důmyslně řešené konstrukci hliníkového šasi a krytí IP66 je možné kameru umístit i do venkovního a prašného prostředí, kde odolá všem běžným povětrnostním vlivům vyskytujícím se v našich končinách v průběhu celého roku.
PoE

Napájení - aktivní PoE nebo 12V DC?

Kameru lze napájet dvěma způsoby, buď pomocí PoE po datovém kabelu, nebo 12V DC z napájecího zroje. PoE IEEE 802.3af definuje aktivní PoE, které zahrnuje vyjednávání o napájení. Kameru můžete napájet přímo po kabelu z PoE switche, nebo PoE NVR rekordéru až do vzdáleností 100m.
SD card slot

Vnitřní úložiště pro ukládání záznamu

Kameru si můžete nakonfigurovat s vnitřním úložištěm pro ukládání záznamu. Stává se tak zároveň kamerou a zároveň nahrávacím zařízením v jednom. Záznam může probíhat nepřetržitě, nebo na základě detekce pohybu. Také se může zaznamenávat do smyčky, kdy je nejstarší záznam automaticky přepisován nejnovějším a tím je zaručena smyčka záznamu o délce několika dnů. Dílu záznamu určuje velikost vnitřního úložiště, které podporuje karty až do kapacity 128GB, což se rovná cca týdnu záznamu.
WIFI

Bezdrátové připojení 2.4Ghz

Díky vestavěnému bezdrátovému modulu je možné tuto kameru přímo připojit pomocí WIFI 2.4Ghz k vaší bezdrátové síti. Stačí nejprve kameru připojit drátově, přes webové rozhraní vyhledat WIFI síť, zadat přístupová hesla a nechat připojit. Pak po odpojení od bezdrátu již můžete plnohodnotně využívat bezdrátové připojení. Pro přenos obrazu je nutné mít kameru v dosahu sítě s dostatečně silným signálem. Dosah může být až 200m ve volném prostranství.
Voda

3D držák - jednoduchá instalace

Přívodní kabel prochází středem středem 3D držáku, takže je možné kameru přimontovat přímo nad připravený otvor, do kterého se kabel zavede. Ten je tak chráněn proti poškození a montáž je designově čistá. Kameru je možné díky 3D držáku namontovat na stěnu i strop a nastavit do prakticky jakéhokoliv úhlu. Délka přívodního kabelu je od konce držáku 25cm. Součást balení jsou vruty a hmoždinky pro montáž na stěnu či strop. Kamera je také kompatibilní s kabelovým boxem NK-UNIBOX10.

Parametry produktu

Hmotnost 780g
Snímací čip 1/2.8'' SONY STARVIS
Elektronická závěrka Auto
Skenovací systém Progresivní skenování
Typ objektivu Fixní
IR přísvit do 30m
Typ IR přísvitu BLACK ADAPTIVE IR
IR LED 2x 42ux
Režim den/noc Auto
WDR Ano - 95dB reálné
Vyvážení bílé Auto/Manuální
Redukce šumu 3DNR
Krytí IP66
Držák 3D - pro všechny plochy
Pracovní teplota -25° až +60°C do RH95%
Napájení DC12V±10%
Max. proud 700mA
Rozměry 170x75x77mm
Rychlost závěrky Auto - 1/25-1/10000s
Elektromechanický IR filtr Ano
Minimální osvětlení 0.002LUX - DARKFINDER
Poměr signál/šum >52dB
Audio Ne
Technologie IP
Chci hlídat jiné, parkoviště, sklad, halu, kanceláře, panelový dům, prodejnu, rodinný dům, školu, bar/hernu
Typ kamery BULLET
Záruka na produkt 36 měsíců + doživotní podpora
FPS 25FPS
Materiál šasi hliníková slitina
Rozlišení 2.0Mpx (FULL HD)
Objektiv 2.8mm/95°
Komprese videa AVI, H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG
Ethernet RJ45 - (10/100Base-T)
Ethernet služby TCP/IP,ICMP,HTTP,HTTPS,FTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP,RTSP,RTCP,NTP,SMTP
ONVIF Verze 2.4, Verze 2.8
P2P Ano, podpora QR kódu
Zpoždění videa 0,3s (uvnitř LAN)
Počet streamů 3 streamy
Inteligentní funkce Detekce pohybu, Odeslání emailu při detekci, PUSH notifikace při detekci
Koridor mód Ano
Slot pro SD kartu Ano - max. 512GB
Jazyk menu Čeština, Angličtina, Nemčina, Francouzština, Ruština, Polština, Vietnamština, Italština, Španělština, Bulharština, Činština, Japonština, Perština, Holandština
Programové vybavení MS Windows - iVMS320, Android, iOS - BitVision, Mac - iVMS320
DDNS Dyndns, changeip, no-ip, Oray, A-PRESS, MYQSE, SKDDNS, SMART-EYES, ZEBEYE
Mód záznamu Manuální, Dle 24/7 kalendáře, Inteligentní funkcí
Obsah balení Montážní přislušenství, Imbus klíč, Kamera, Smart konektor
Online dohled a správa PC, MAC, Smart mobilní telefony, Tablety
WIFI Ano

Soubory ke stažení

Články k produktu

3D sekce nadpis

asasdsadasdasd

Sledujte náš YOUTUBE kanál

Všechna videa můžete pohodlně sledovat na našem youtube kanálu. Naleznete zde prezentační produktová videa, ale i videa podpory pro snadný výběr a montáž.

CO ŘÍKAJI O ZNAČCE PATRONUM

PATRONUM je slovo latinského původu a jeho význam zcela vystihuje naše cíle a hodnoty. Jeho základ vychází se slova patron, jež můžeme přeložit jako ochránce, ten kdo bdí, aby střežil

Diskuse