AHD kamerový set KONFIGUR DOME s IR 30m PRODEJNA

Konfigurovatelný samoinstalační AHD kamerový set s možností konfigurace počtu kamer (1 až 8 kamer) a rozlišení (2.0Mpx, 5.0Mpx nebo 8.0Mpx) a délky kabeláže, noční IR dosvit kamer ADAPTIVE BLACK IR III. generace do 30m, FIX objektiv s úhlem záběru 95°; ANTIVANDAL IP kamery z lakované hliníkové slitiny s krytím IP66 pro nonstop venkovní provoz, digitálního rekordéru pro zázname a vzdálené sledováni, správa po internetu na mobilech a PC i bez veřejné IP adresy (Win, Mac, Apple, Android), ČESKÉ ovládací menu, obsahuje vše potřebné pro snadnou instalaci a oživení, k setu výstražná samolepka a balík aplikací v hodnotě 1280Kč zcela ZDARMA, prodloužená záruka 36 měsíců. Více

8509X025A0XD

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Bezpečnostní kamery

(konfigurovatelné) - Bezpečnostní kamery v setu

Antivandal bezpečnostní kamera řady PATRONUM NK-D26 je universální zástupce bezpečnostní DOME kamer pro venkovní a vnitřní použití nejen díky malým rozměrů, ale hlavně také díky špičkové elektronice. Konfigurací rozlišení setu určíte typ kamery:

Rekordér pro 4 kamery

(konfigurovatelné) - Záznamové zařízení v setu

Rela-time rekordéry PATRONUM pro bezpečnostní kamery v setu jsou mozkem celého kamerového systému. Krom záznamu zprostředkovává přenos obrazu po internetu a oplývají další řadou klíčových vlastností. Konfigurací počtu kamer určíte typ rekordéru:

  PŘISLUŠENSTVÍ

  (konfigurovatelné) - Kabely + konektory + zdroje

  Konfigurace počtu kamer určuje skladbu příslušenství tak, aby bylo vždy možné set snadno nainstalovat a nic nechybělo:
  • Kabeláž - sami si vyberte délku mutlikabelu PATRONUM - vždy dodáváme v jenom kuse
  • Sady konekotorů pro napájení a videosignál - odpovídající počtu kamer v setu
  • Napájecí zdroje a rozbočovače - odpovídající počtu kamer v setu
  • 1ks - Výstražná venkovní samolepka 
  Rekordér pro 4 kamery

  (konfigurovatelné) - Pevný disk - ukládání záznamu

  Pevný disk (není součást setu), který můžete vybrat dle níže uvedené tabulky, jednoduše vložíte na připravené místo v šasi rekordéru. Systém funguje i bez tohoto disku, ale pak neukládá záznam. Pokud si nastavíte záznam při detekci pohybu, může být délka záznamu až několikrát delší než je uvedeno v tabulce pro nepřetržitý záznam 4 kamer:
  Montáž kamerového systému

  Snadná montáž a oživení kamerového setu

  Tento kamerový set byl sestaven našimi českými techniky na základě nejčastějších potřeb zákazníků. Nejedná se tedy o kufříkové řešení, ale individuálně sestavený set pro českého a slovenského zákazníka. Tomu také odpovídá možnost individualizace kabeláže z hlediska délky a možnosti dokoupení libovolné metráže.

  Samotná montáž je velice snadná a nevyžaduje krom běžného nářadí žádné speciální pomůcky a postupy. Díky našemu propracovanému CENTRU PODPORY s návody a postupy pro montáž, kde se můžete poučit a inspirovat, zvládne tento set zprovoznit a nastavit každý šikovný kutil.

  V případě potřeby vám také můžeme pomoci prostřednictvím emailu, chatu a i vzdálené plochy.

  Vzdálený dohled

  Online sledování a správa - balík aplikací ZDARMA

  Set je zcela připraven pro vzdálené sledování a správu po internetu. Stačí jej připojit k routeru a nastavit pomocí zabudovaného průvodce komunikaci s vaší místní sítí. Krom kompletní vzdálené správy umožňuje sledování živého obrazu z kamer v plném rozlišení a přehrávání/zálohování záznamu.

  Balík aplikací ZDARMA, který získáte nákupem setu, umožní tyto operace také provádět na všech počítačích, mobilních telefonech a tabletech s OS Android, iOS - Apple a PC a MAC s OS Windows a xOS. Díky funkci P2P je také možné vzdálené připojení a správa bez nutnosti zřízení placené veřejné (statické) IP adresy.

  Díky návodu pro obě varianty, který naleznete v CENTRU PODPORY je nastavení pro vzdálený dohled otázkou několika málo vteřin.

  Patronum

  Doživotní zákaznická podpora - garance a kvalita

  Nabízíme pouze spolehlivá zařízení značky PATRONUM, která byla kompletně otestována s prokazatelnými výsledky. Každá položka setu je dodávána v perfektním stavu a obsahuje uživatelskou podporu v češtině. Každý produkt prochází před dodáním také přísnou kvalitou kontroly a testováním, abychom se ujistili, že je funkční a splňuje deklarované parametry. Naším cílem je dodávat kvalitní produkty, na které se můžete spolehnout, proto poskytujeme 36 měsíců záruky.

  Nákupem také získáváte ZDARMA doživotní zákaznickou podporu, balík aplikací v hodnotě 999,-Kč bez DPH, přístup do sekce pro stahování aktuálního obsahu po neomezenou dobu (návody, videonávody, aplikace atd..).

  Parametry produktu

  Typ objektivu Fixní
  IR přísvit do 30m
  Typ IR přísvitu BLACK ADAPTIVE IR
  IR LED 2x 42ux
  Režim den/noc Auto
  OSD Menu Ano
  UTC Ano
  Krytí IP66
  Technologie AHD
  Chci hlídat jiné, sklad, halu, kanceláře, panelový dům, prodejnu, rodinný dům, školu, bar/hernu
  Typ kamery DOME - antivandal
  Záruka na produkt 36 měsíců + doživotní podpora
  Materiál šasi hliníková slitina
  Rozlišení Konfigurovatelné
  Objektiv 2.8mm/95°
  Jazyk menu Čeština, Angličtina, Nemčina, Francouzština, Ruština, Polština, Vietnamština, Italština, Španělština, Bulharština, Činština, Japonština, Perština, Holandština
  Programové vybavení MS Windows - iVMS320, Android, iOS - BitVision, Mac - iVMS320
  Mód záznamu Manuální, Dle 24/7 kalendáře, Inteligentní funkcí
  Online dohled a správa PC, MAC, Smart mobilní telefony, Tablety
  Počet kamer Konfigurovatelné

  3D sekce nadpis

  asasdsadasdasd

  Sledujte náš YOUTUBE kanál

  Všechna videa můžete pohodlně sledovat na našem youtube kanálu. Naleznete zde prezentační produktová videa, ale i videa podpory pro snadný výběr a montáž.

  CO ŘÍKAJI O ZNAČCE PATRONUM

  PATRONUM je slovo latinského původu a jeho význam zcela vystihuje naše cíle a hodnoty. Jeho základ vychází se slova patron, jež můžeme přeložit jako ochránce, ten kdo bdí, aby střežil

  Diskuse