Venkovní WIFI jednotka MikroTik RBwAP2nD - konfigurovaná

Kód: RBWAP2ND
1 199 Kč 1 451 Kč včetně DPH
Na dotaz
Špičkový a nakonfigurovaný venkovní klient pro bezdrátový příjem z bezdrátových IP kamery až na 200m na přímou viditelnost v pásmu 2.4GHz. Plug and Play řešení pro bezdrátový přenos dat z bezpečnostních kamer do vzdáleného místa da vaší sítě. Díky nastavení spoje, které provádíme před prodejem, stačí pouze spoj namontovat a zapojit do sítě, vše ostatní je již nastaveno. Dokáže přenášet až 50Mbit/sek tedy například data až 8 IP kamer o rozlišení 2.0Mpx najednou v plné kvalitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MikroTik RouterBOARD wAP (nástěnný AP) je malý bezdrátový přístupový bod odolný proti povětrnostním vlivům pro vaše bezdrátové WIFI IP kamery. Ideální pro instalaci mimo dům, na zahradě, na verandě nebo kdekoli jinde, kde potřebujete bezdrátový přístup.
Zařízení má jeden ethernetový port 10/100 a lze jej namontovat na zeď, aby bylo zajištěno základní připojení k internetu v libovolném místě. Vypadá nenápadně a elegantně.
Je vodotěsný a lze jej připevnit na jakoukoli vnější stěnu z vnitřní strany pouzdra - takže není snadné oddělit se od místa montáže. Spodní dvířka lze také zajistit speciálním šroubem, který může otevřít pouze majitel.
Je také možné vést ethernetový kabel přímo za jednotkou, dovnitř stěny je speciální otvor na zadní straně pouzdra. Tímto způsobem jednotka nepřitahuje pozornost a mísí se v jakémkoli prostředí.

Obsah balení

  • RBwAP2nD
  • Sada šroubů K35
  • připojení WAP
  • 24 V 0,38 A napájecí adaptér
  • PoE injektor
  • Plastová vázanka na zip

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdrátové spoje
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: