O nás

YOUR WORLD WITHOUT WORRY

I přes to, že je PATRONUM ryze českou značkou, základem je latinské slovo patron, jež můžeme přeložit jako ochránce, ten kdo bdí, aby střežil. Filosofie naší značky vychází tedy z jednoduché premisy nabízet produkty, které za každé situace ochrání a budou střežit vaše zdraví, vaše blízké a váš majetek.

Naší více než 10-ti letou snahou je nabízet nejnovější technologie a určovat krok současných trendů při zachování nejvyšší technologické kvality a spolehlivosti. Produkty jsou vyráběny s největší pečlivostí za použití nejmodernějších technologických postupů, norem jakosti ISO:9001:2015 a z nejvyspělejších materiálů, u kterých je zaručena dlouhodobá kvalita.

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou do naších produktů zákazníci a obchodní partneři vkládají při ostraze toho nejdražšího co mají, proto je našim prioritním cílem maximalizovat snahu při výrobě a distribuci produktů tak, aby se slovo PATRONUM stalo synonymem kvality, spolehlivosti, ergonomičnosti a v neposlední řadě lidského přístupu.

Kvalita bez kompromisů

Výrobní proces zaručuje, že se za každým produktem skrývá několik set hodin vývoje, výroby a testování v nejtěžších podmínkách. Jen díky tomu lze garantovat maximální funkčnost a spolehlivost.

Design

Design produktu musí být nejen hezký a ergonomický, ale také především funkční. Na každém návrhu se podílí mnoho specialistů z několika výrobních odvětví.

Výroba

Začali jsme používat ERP systém k řízení celé naší továrny, aby byl každý proces maximálně efektivní. Díky dalším normám jako je ISO9001: 2015 jsme zajistili systematickou kontrolu kvality a produkty splňují přísné požadavky na kvalitu a chemická složení. Samozřejmostí je RoHS, CE, FCC, EMC certifikace. Výrobní proces je prováděn na ploše více jak 52 000m2 a zajišťuje jej více než 2000 zaměstnanců.

Montáž a sestavení

Některé produkty vyžadují precizní ruční montáž, kterou provádějí vyškolení pracovníci v naprosto čistém výrobním prostředí. Díky tomu je zaručeno nejen precizní sestavení produktu, ale hlavně jeho pečlivá kontrola.

Testování

Každý produkt je během a bezprostředně po výrobě zátěžově testován v podmínkách simulujících ty nejtěžší situace do kterých se může během svého provozu dostat. V tzv. "zahořovací místnosti" podstoupí sérii testů a do projedete se tedy dostane jen 100% otestované a funkční kusy.

Hodnoty a filosofie

Úspěšná implementace kamerového systému a dlouhodobá spolupráce má dle nás několik základních pilířů: spolehlivost, zodpovědnost, týmová práce, pokrokové myšlení a ekologický dlouhodobě udržitelný rozvoj.

Tyto hodnoty jsou zakořeněny v našem přesvědčení a doprovází nás každý den. Motivací je spokojený zákazník, jehož očekávání byla splněna bezezbytku. Osobním přístupem se snažíme najít společnou cestu, po které budeme společně kráčet, protože i obchodní vztah je stavěn na vzájemné synergii a sympatiích.

Vize

Nacházíme se v době, kdy pokrok postupuje mílovými kroky a je vidět takřka každodenní postup v technologiích a kvalitě. Cílem PATRONUM je tento trend nejen držet, ale i spoluvytvářet. Přinášet nová řešení a nové technologie, abychom dokázali uspokojit rozličné potřeby našich zákazníků.

V současnosti se hlásí o slovo technologie AHD, která snoubí jednoduchost zapojení z analogových systémů a vysoké rozlišení z IP systémů. Do této technologie vkládáme veliké naděje a pracujeme na její implementaci do běžně dostupných produktů. Dnes již částečně a v dalších letech se budeme již naplno setkávat s kamerovými systémy, které pracují s větším rozlišením obrazu a nabízení inteligentní funkce jako je detekce a rozpoznání obličejů, osob, ohně, ztracených předmětů atd. Na těchto funkcích v současné době intenzivně pracujeme a jako je tomu již dobrým zvykem, budeme jedni z prvních, kteří je nabídnou široké veřejnosti.