Powered by Smartsupp

Zapomněl jsem heslo do zařízení

Jak resetuji heslo?

  • IP kamery - některé IP kamery mají na spodní straně šasi malá dvířka, jež skrývají slot na SD kartu a také mikrospínač (některé modely mají tento spínač na kabelu, nebo jím nedisponují). Zmáčknutím mikrospínače na 5s při zapnuté kameře dojde k jejímu resetu do továrního nastavení a obnovení přihlašovacích údajů na jméno admin a heslo admin.
  • NVR a XVR rekordéry a IP kamery bez resetovacího mikrospínače - Zařízení uchovávají citlivé obrazové a zvukové údaje, proto není možné jejich jednoduché odemčení pomocí tlačítka nebo univerzálního hesla. Pokud zapomenete administrátorské heslo, nebo kontrolní otázky, případně nevyexportujete šifrovací klíč je nutné zařízení zaslat našim technikům, kteří mají speciální nástroje pro odemčení / odblokování. Tímto odborným odblokováním však dojde ke smazání všech záznamů a vrácení zařízení do továrních hodnot.

Vzhledem k náročnosti celé operace je tato služba zpoplatněna, cena začíná od 790 Kč plus náklady na dopravu (ceny jsou uvedeny bez DPH). Celý proces trvá přibližně 3 pracovní dny, k tomu je třeba připočítat čas na dopravu.